Flekosteel در Kurgan-Tyube

ژل برای درد مفاصل و کمر

ژل Flekosteel
500 сом250 сом
4.129

خرید Flekosteel

50% تخفیف

ژل Flekosteel را در Kurgan-Tyube از کجا سفارش دهید؟

این روش درمانی منحصر به فرد غضروفی را می توانید بصورت آنلاین بصورت آنلاین خریداری کنید. اگر می خواهید ژل ضد درد مفصل و کمر را با قیمت تخفیف خریداری کنید ، باید به وب سایت رسمی بروید و درخواست خود را اعلام کنید. شماره تلفن و نام خود را حتماً در فرم سفارش وارد کنید. مدیر شرکت ما با شما تماس خواهد گرفت. شما می توانید یک برنامه کاربردی نه تنها برای سفارش بگذارید ، بلکه در زمینه سفارش و تحویل نیز به شما مشاوره می دهد.

توجه! شما هیچ پیش پرداختی انجام نمی دهید ، زیرا هزینه بسته را فقط پس از دریافت کالا از پیک یا از طریق پست پرداخت می کنید.

این ماه تاجیکستان در لیست کشورهایی قرار گرفت که قیمت ثابت تعیین شده بود - 250 сом.

از کجا میتوانم بخرم در Kurgan-Tyube Flekosteel

Flekosteel یک ژل گیاهی است که دارای اثر گرم کننده و ضد درد است. این ماده برای درد در عضلات (شل کننده آنها) و مفاصل (باعث تحرک بهتر آنها) می شود. ژل ضد درد مفصل و کمر تمام آزمایشات بالینی را پشت سر گذاشته و در تاجیکستان مجوز دریافت کرده است. منع مصرف ندارد و بدون تجویز پزشک ، هم برای درمان و هم برای پیشگیری ، قابل استفاده است. برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصان ما ، نام و شماره تلفن خود را در فرم سفارش وارد کنید.

برای سفارش ژل Flekosteel کجای Kurgan-Tyube

می توانید ژل ضد درد مفاصل و کمر را در وب سایت رسمی دریافت کنید. بنابراین شما نه تنها خود را از خطر خرید جعلی با کیفیت پایین محافظت می کنید ، بلکه فرصتی عالی برای صرفه جویی در هزینه نیز به دست می آورید. مدت زمان تبلیغات محدود است. برای خرید با 50٪ تخفیف عجله کنید. طبق این پیشنهاد ، قیمت در Kurgan-Tyube فقط 250 сом است. عجله کنید ، این تبلیغ محدود است! ما پیش پرداخت نمی کنیم ، شما می توانید پس از دریافت سفارش از طریق پست یا از طریق پیک ، هزینه آن را پرداخت کنید.

بنابراین ، فرم سفارش را پر کنید ، یک روش تحویل از کارمند شرکت را انتخاب کنید و یک سفارش دهید و منتظر تحویل باشید - این 3 مرحله ای است که باید بردارید. تحویل نه تنها Kurgan-Tyube ، بلکه کل تاجیکستان. قیمت ارسال بسته با پیک به آدرسی که مشخص کرده اید ممکن است بسته به شهر متفاوت باشد.

شهرهای دیگر تاجیکستان که می توانید آنها را خریداری کنید Flekosteel

شهرهایی در تاجیکستان که می توانید خریداری کنید Flekosteel

Flekosteel در دوشنبهFlekosteel در خوجند
Flekosteel در کولیاب
شهرها در تاجیکستان

نقد های کاربران Flekosteel در Kurgan-Tyube

  • Абдулазиз
    من به عنوان پیک کار می کنم ، بنابراین باید وقت زیادی را روی پاهایم بگذرانم. یک زمستان لیز خوردم و افتادم. عصر زانوی من بسیار متورم بود ، بنابراین روز بعد من به کار خود نرفتم. پزشکی که من می شناسم فلکوستیل را به من توصیه کرد. من دارویی خریدم و تا عصر درد خیلی کم شد و تورم عملاً برطرف شد.
    Flekosteel