بررسی ها Flekosteel

 • Абдулазиз
  من به عنوان پیک کار می کنم ، بنابراین باید وقت زیادی را روی پاهایم بگذرانم. یک زمستان لیز خوردم و افتادم. عصر زانوی من بسیار متورم بود ، بنابراین روز بعد من به کار خود نرفتم. پزشکی که من می شناسم فلکوستیل را به من توصیه کرد. من دارویی خریدم و تا عصر درد خیلی کم شد و تورم عملاً برطرف شد.
  Flekosteel
 • Омина
  7 سال است که از استئوکندروز رنج می برم. من به خصوص آن را در فصل سرما احساس می کنم - وقتی کمی سرد می شوم ، بلافاصله کمرم درد می گیرد. در یکی از این دوره ها ، دخترم فلکوستیل را برایم آورد. حدود 15 دقیقه پس از استفاده از ژل ، درد شروع به فروکش کردن کرد. اکنون من این ژل را همیشه در کابینت داروهایم دارم ، هنوز هم هنگامی که هوا تغییر می کند مفاصل شروع به درد می کنند از آن استفاده می کنم.
  Flekosteel
 • Самира
  فلكوستيل به توصيه يك دوست خريداري كرد. بررسی های خوب ، و قیمت مناسب است. من از ناحیه زانو دچار مشکل شدم ، مخصوصاً پاهایم در شب درد می کند. بعد از اولین استفاده از ژل ، احساس آرامش کمی کردم و بعد از یک هفته توانستم خواب طبیعی داشته باشم.
  Flekosteel
 • Абдушукур
  من در سالن بدنسازی ثبت نام کردم. برنامه برای او تقویت شد. اما در پایان هفته اول ، بدن درد گرفت ، عضلات و مفاصل در حال سوختن بودند. مربی برای تسکین درد ، ژل Flekosteel به من داد. ترکیب طبیعی آن دقیقاً برای از بین بردن چنین علائمی است. حالا من قبل از تمرین از آن استفاده می کنم تا عضلاتم را گرم کنم.
  Flekosteel
 • Сония
  مادرم غالباً عصب ملتهب در گردن خود دارد و کرم موجود در کابینت دارو واقعاً کمکی نمی کند. تصمیم گرفتم ژل فلکوستیل را امتحان کنم. این ژل از روزهای اول استفاده مشکل را برطرف کرد. البته او نیاز به بهبود ستون فقرات خود دارد ، اما تاکنون ژل به طور مداوم به شما کمک می کند.
  Flekosteel
رتبه بندی Flekosteel
4.1
29